Nejen pro měření tekutin v obalech

Databáze - skryté funkce

 V této rubrice si můžete stáhnout seznam alkoholů, který je součástí balení při koupi Flascompu. Navíc pro Vás přinášíme databázi hmotností, která Vám zjednoduší prvotní zadávání seznamu alkoholů dle Vašeho rozpisu. Budete tak moci jednoduše přidávat alkoholy, které najdete v tomto seznamu, aniž byste je museli vylévat. Poprvé tak budete moci využít skryté funkce Flascompu.    A jak na to? Když se Vám při zadávání nového druhu láhve na displeji Flascompu zobrazí Poloz Prazdnou, jednoduše stiskněte šipku vlevo a na displeji se zobrazí Zapsat Prazdnou. To znamená, že už nemusíte stavět prázdný obal, ale jednoduše zapíšete jeho hodnotu v gramech, kterou naleznete v databázi hmotností. A taktéž, když Flascomp na displeji zobrazí Poloz Plnou, zmáčknete šipku vlevo a k tomu číslo 1, na displeji se zobrazí Zapsat Plnou. Znova zapíšete hmotnost v gramech. A proto pokud máte v nabídce jiné druhy alkoholů než naleznete v našem seznamu, nezapomeňte si zapsat tyto hodnoty do prázdného seznamu přiloženého k Flascompu, abyste si mohli v budoucnu jednoduše editovat Váš seznam. Přejeme příjemné používání a případné dotazy zasílejte v sekci Napište nám.

Databázi budeme průběžně doplňovat o nové druhy a budeme Vám vděčni, když nás upozorníte na alkohol, který tam není a podle Vás by tam být měl.

Spolupracujte s námi

Zapojte se a získejte slevu 500 Kč na přístroji Flascomp.

Doposud bylo samozřejmostí při vzniku nové láhve alkoholu, abychom si znova zaplatili. Nemyslíme zrovna ty, kteří alkohol vždy přelévali, ale ty, kteří se vydali snazší cestou a používali rozličné druhy odečtu za pomocí přiměřovacích metod.

A proto nám napište po zakoupení Flascompu alespoň jeden alkohol, který se nenachází v seznamu Databáze Hmotnosí. Přesně specifikujte Jeho název, hmotnost prázdné láhve s uzávěrem i bez, hmotnost plné láhve s uzávěrem i bez, celkový obsah, čárový kód (EAN) a poznámku, která se nachází na spodní straně láhve. Je třeba vzít na vědomí, že tuto databázi budou využívat všichni lidé, kteří se zabývají hostinkou činností, to znamená, že i vy. Proto prosím buďte obezřetní a dbejte na co největší přesnost. Ušetříte tím peníze a práci jiným a oni to samé ušetří časem vám.

Pište na :    E   databazehmotnosti@limpro.cz 

 

Vyhledávání

© 2007 LIMPRO s.r.o. Telefon